Ми в соцмережах

Top
Image Alt

Набори для флюїд-арт

Подарункові набори для живопису в техніці Fluid Art

В набори для флюїд-арт від арт-студії Простір Мрій входить все необхідне : полотно 30 на 40, підставки , перчатки, фарба, пва, стакани, фартух, папір для застилання стола.
Набір для флюїд-арту - найкращий подарунок.
Вартість набору - 500 грн.
Флюїд Арт - це техніка малювання рідким акрилом, з англійської перекладається як рідке мистецтво. Цей вид абстрактного живопису заснований на малюванні акриловою фарбою, якій надають рідку текучу консистенцію. Рідкий акрил різних кольорів по черзі або одночасно виливають на полотно, де кольори перемішуються і формують абстрактний малюнок. Залежно від вибору кольору фарби кожен раз створюються різні унікальні ефекти. - Чудово підходить для початківців. Для роботи в техніці Флюїд Арт необов'язково мати навички малювання і досвід роботи з фарбами. Будь-хто може займатися цим хобі собі на втіху і отримувати результати у вигляді прекрасних картин.
- Не потребує великої кількості інструментів і матеріалів.
- Не забирає багато часу. Щоб намалювати картину рідким акрилом, вистачить і півгодини.
Немає меж для творчості і фантазії. Акрилова заливка - це, в першу чергу, дуже творчий і цікавий процес. Неймовірно захоплююче змішувати різні акрилові фарби і бачити, як вашими руками створюється справжній витвір мистецтва.
- Арт-терапія. Флюїд Арт - ідеальний приклад живопису в якості медитації. Заливка, змішування, нашарування кольорів, плавні перетікання фарби природним чином сприяють медитації. Мистецтво і медитація роблять одне і те ж: заспокоюють розум і тіло здоровим позитивним чином.
Для замовлення телефонуйте або пишить нам.

Зручне розташування

З собою нічого не треба – все вже для вас ми підготували, в тому числі і фартухи.

Зручний графік роботи

Професійні художники завжди готові Вам допомогти

Сучасна світла арт-студія

Приємна творча атмосфера. Частування для настрою , бокал вина, чай та кава в подарунок!

Арт-терапія. Тут ви зможете знайти відповідь на свої певні запити за допомогою мистецтва та творчості.

Святкування та зустрічі друзів у поєднання з малюванням.

Хочете спробувати себе в чомусь новому? Чи може ваша ціль просто розслабитися та переключитись? Наша студія творчого відпочинку Простір мрій — це місце де ви зможете все це зробити!

Відеовідгуки

ЗАБРОНЮЙТЕ ЧАС ДЛЯ ЗАНЯТТЯ