Ми в соцмережах

Top
Image Alt

Романтичні

Творчі майстер-класи на романтичних побаченнях

Романтика робить наше життя яскравішим, приємніше і дарує масу позитивних емоцій. Вкрай важливо не втрачати романтику з часом. А щоб підтримувати вогник любові і романтичні відносини з коханою людиною варто робити приємні сюрпризи один одному і більше часу проводити разом. Творчі майстер-класи для закоханих - вибір, який подарує вашій любові новий політ. В якості романтичного подарунка, можна відразу запросити кохану людину на майстер-клас або подарувати сертифікат з відкритою датою, щоб скористатися ним пізніше.

Чому це цікаво?

Завжди приємно побути разом з коханою людиною. Однак, часто хочеться урізноманітнити цей час чимось цікавим та незабутнім. Прогулянки, ресторанчики, кіно ... це вже стало шаблоном і не завжди дарує необхідні враження. Зовсім інша справа - творчий майстер-клас з живопису, де можна вдвох насолодитися творчістю, з іншого боку поглянути на кохану людину і зробити оригінальний подарунок один одному.
Романтичні побачення - це наш улюблений формат творчих майстер-класів. Скільки любові, творчості і ніжності в цих майстер-класах!

Вартість 2100 грн на двох.

Ви самі вибираєте, що намалювати на занятті. 

Вибір з великою кількості сюжетів на будь-який смак.

Пропонуємо закоханим малювати парні картини.

Замовник може вибрати картину самостійно! 

Пляшка шампанського або вина на ваш вибір. Хамон, солодощі, тощо…

  • Обов’язковий попередній запис !

Що входить у вартість заняття?

Матеріали

Ми вже підготували для вас професійні полотна, фарби, пензлі й інші матеріали. Фартухи видаємо. З собою нічого приносити не потрібно

Вибір картини

Самі вибираєте, що намалювати на занятті. Вибір з великої кількості на любий смак

Частування

Пляшка шампанського або вина на ваш вибір. Хамон, солодощі, тощо...

Відеовідгуки

ЗАБРОНЮЙТЕ ЧАС ДЛЯ ЗАНЯТТЯ