Ми в соцмережах

Top
Image Alt

Подарункові сертифікати

Подарунковий сертифікат в арт – студію

Як часто ми проводимо дні безперервно в інтернет-магазинах і торгових центрах в пошуках гідних подарунків рідним, друзям, колегам і близьким людям. Скільки оригінальних штучок перебираємо в розгубленості: сподобаються чи ні? Подарункові сертифікати на творчі майстер-класи - це подвійний презент: емоції плюс оригінальні штучки на пам'ять, створені самими ж іменинниками під час занять. Порадуйте іменинника можливістю самому написати свій маленький шедевр.
Потрібен подарунок для романтичної пари або подружжя? Складно підібрати один подарунок для двох людей? - У нас є рішення! Подаруйте прекрасно проведений час разом, незабутні емоції та враження від творчого процесу! Подаруйте сертифікат на творчий майстер-клас. Кілька годин, проведених в затишній атмосфері студії, обов'язково запам'ятаються надовго. А виготовлене власноруч виріб стане оригінальною прикрасою інтер'єру або навіть початком вашого нового спільного хобі.

Подарунковий сертифікат для двох найчастіше купують на ЖИВОПИС фарбами, або на ФЛЮЇД АРТ. Крім того, можна купити подарунковий сертифікат для двох без точної вказівки майстер-класу. Важливо пам'ятати, що навіть після Вашого вибору конкретного майстер-класу для сертифіката, людина, якій Ви подарували враження може поміняти його на інше в рамках вартості сертифіката.
В нас можна купити подарунковий сертифікат на оригінальні майстер-класи: малювання ВИНОМ, малювання КАВОЮ, малювання АЛКОГОЛЬНИМИ ЧОРНИЛАМИ, малювання з СТРУКТУРНОЮ ПАСТОЮ ( об'ємні картини), малювання з СУСАЛЬНИМ ЗОЛОТОМ, на РОМАНТИЧНЕ ПОБАЧЕННЯ, а також можна на індивідуальний майстер клас.
Креативні подарункові сертифікати на ФЛЮЇД АРТ ідеально підходять людям, які мріють малювати, але хвилюються про відсутність навичок живопису. Абстрактні техніки прекрасні тим, що картина обов'язково вийде з першого разу.

Як виглядає подарунковий сертифікат?

Формат подарункового сертифіката від арт-студії Простір мрій - розміру А5. Це наш стандартний розмір подарункового сертифіката.
Як оформити подарунковий сертифікат? При покупці сертифікату в студії він видається вживу. або на ваше побажання ми можемо вислати вам його електронну версію на вайбер, телеграм. Електронна версія сертифіката має таку саму силу як і паперова.
На подарунковому сертифікаті не вказується сума. Ми присвоюємо кожному сертифікату номер, відповідно до якого бачимо всю необхідну інформацію про обраний майстер-клас, номінал подарункового сертифіката і дату його покупки.
Як працюють подарункові сертифікати?
Щоб активувати подарунковий сертифікат - зателефонуйте нам або напишіть повідомлення з номером Вашого сертифіката. Ми перевіримо номінал сертифіката, обраний Вам в подарунок майстер-клас і термін дії сертифіката. Після цього підберемо зручні для Вас дату та час.
Який термін дії сертифікатів?
Подарункові сертифікати на творчі майстер-класи діють 3 місяців з дати покупки.
Всі подарункові сертифікати на враження діють три місяця з дати покупки, а ми працюємо для Вас з понеділка по неділю без вихідних. Ми з радістю підберемо для Вас зручний час і дату для використання подарункового сертифіката, а також запропонуємо ідеї подарункового сертифіката.
Правила використання подарункових сертифікатів
Сертифікат подарунковий можна використовувати після попередньої активації по телефону або через наші месенджери. Сертифікати на групові майстер-класи можна використовувати, записавшись на майстер-клас відповідно до розкладу на сайті. Сертифікати на індивідуальні майстер-класи погоджуються в індивідуальному порядку, згідно з розкладом майстер-класів студії. Подарунковий сертифікат на творчий майстер-клас в художню студію - це в першу чергу враження, яке Ви даруєте. Подарунки враження запам'ятовуються на все життя. Найцінніше, що можна зробити для близької людини - подарувати емоції.

Подаруйте подарункові сертифікати колегам і приходьте займатися творчістю разом.

Не втрачайте можливість зробити приємне близькій людині, родичам або колегам. Ваш подарунок запам’ятається надовго!

Для замовлення сертифіката найкраще нам написати або зателефонувати і ми з радістю підберемо найкращій варіант.

Відеовідгуки

ЗАБРОНЮЙТЕ ЧАС ДЛЯ ЗАНЯТТЯ